• Przez wstawiennictwo św. Stanisława Biskupa i Męczennika, który jest patronem ładu moralnego w naszej Ojczyźnie, prośmy Boga o roztropność i odpowiedzialność za jej dalsze losy dla wszystkich Rodaków w kraju i poza jego granicami.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30.

• W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.

• W poniedziałek (10.V.) po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

• W środę (12. V.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (13. V.) wspomnienie NMP z Fatimy.

• W piątek (14. V.) święto św. Macieja, apostoła.

• W sobotę (15. V.) wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy. Modlitwa Apostolatu Dobrej Śmierci od godz. 17.30. Po Mszy świętej wieczornej Nabożeństwo majowe oraz Apel z Janem Pawłem II.

• Tegoroczną radość I Komunii świętej będziemy przeżywać w mniejszych grupach, by zachować wszystkie ograniczenia związane z trwającą jeszcze epidemią. Dlatego bardzo prosimy, by w najbliższą niedzielę na godz. 13 przyszła tylko wyznaczona grupa dzieci I Komunijnych, zaś pozostałych Parafian zapraszamy na Msze święte o innej porze.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także majowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą Parafię podczas trwającej epidemii. Niech Maryja – Matka Kościoła i Królowa Rodzin, wyprasza wszystkim łaskę Bożego optymizmu, byśmy przezwyciężyli wszelkie trudności oraz mogli z radością i nadzieją spotykać się we wspólnocie Kościoła - jak jedna Boża Rodzina.