• Każda niedziela przypomina nam o radości Zmartwychwstania. Apostoł narodów mówi wprost, że gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, daremna byłaby nasza wiara i bylibyśmy ludźmi godnymi politowania. Dopiero w blasku tej prawdy nabierają sensu Jezusowe błogosławieństwa z dzisiejszej Ewangelii.

• W poniedziałek (14. II.) święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

• We wtorek (15. II.) modlitwa Apostolatu Dobrej Śmierci od godz. 17.30.

• W środę (16. II.) Msza św. z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (17. II.) spotkanie Grupy oazowej o godz. 19. Serdecznie zapraszamy kolejne, odważne osoby, które potrafią znaleźć trochę czasu na spotkanie z Jezusem w gronie rówieśników.

• W piątek (18. II.) z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej o godz. 18.

• W sobotę (19. II.) po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Kościoła oraz Apel ze św. Janem Pawłem II.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, która jest dostępna w naszej świątyni. Są jeszcze egzemplarze „Głosu Matki Kościoła”, które warto zabrać do bliźnich, którzy tu przyjść nie mogą.

• Niech Maryja – Matka Kościoła otacza wszystkie Rodziny matczyną opieką, byśmy dzięki Bożej łasce mogli wzrastać w wierze i wdzięczności Bogu za każdy kolejny dzień życia.