• Przez wstawiennictwo św. Stanisława Biskupa i Męczennika, który jest patronem ładu moralnego w naszej Ojczyźnie, prośmy Boga o roztropność i odpowiedzialność za jej dalsze losy dla wszystkich Rodaków w kraju i poza jego granicami. Niedziela „Dobrego Pasterza” zachęca nas do modlitwy w intencji nowych powołań. Wdzięczną pamięcią otoczmy także Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza w dniu jego imienin.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

• W poniedziałek (9. V.) przypada liturgiczna uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. Po nabożeństwie majowym spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (10. V.) po nabożeństwie majowym spotkanie dla chętnych do nowego Kręgu Domowego Kościoła w salce katechetycznej.

• W środę (11. V.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (13. V.) wspomnienie NMP z Fatimy. Od godz. 16.30 modlitwa różańcowa w intencji wynagradzającej za zniewagi i bluźnierstwa popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.

• W sobotę (14. V.) uroczystość I Komunii świętej dla dzieci ze Szkoły Noblistów podczas Mszy św. o godz. 11.30.

• W przyszłą niedzielę (15. V.) uroczystość I Komunii świętej dla dzieci ze Szkoły nr 58 podczas Mszy św. o godz. 10, dlatego prosimy, aby ten termin zarezerwować dla Rodzin dzieci I-Komunijnych.

• Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy duchowo i materialnie wspierają naszą Parafię. W ostatnim czasie prowadzony jest remont dachów nad salkami, plebanią i zakrystią, a na zbliżające się uroczystości pragniemy, by także kostka wokół świątyni odzyskała swoje piękno.

• Niech Maryja – Matka Kościoła i Królowa Rodzin, wyprasza wszystkim łaskę Bożego optymizmu, byśmy mogli z radością i nadzieją spotykać się we wspólnocie Kościoła - jak jedna Boża Rodzina.