• Znakiem rozpoznawczym prawdziwych uczniów Chrystusa jest miłość wzajemna. „Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” – zapewnia nas sam Jezus w dzisiejszej Ewangelii. O taką postawę módlmy się dla dzieci I-Komunijnych i dla każdej rodziny.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18, zaś w niedziele o godz. 17.30. Niech ten „Biały Tydzień” będzie znakiem naszej wiary i wdzięczności za dar Eucharystii.

• W poniedziałek (16. V.) święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego patrona Polski.

• W środę (18. V.) wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (20. V.) z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 18, połączone z Nabożeństwem majowym.

• W sobotę (21. V.) po Mszy świętej wieczornej Nabożeństwo majowe oraz Apel z Janem Pawłem II.

• W dniu 28 maja odbędzie się V Piesza Pielgrzymka z Krakowa do Siedlca. Szczegółowe informacje podane są na plakatach oraz na stronie internetowej Sióstr: www.duszajezusa.pl Serdecznie zapraszamy do udziału!

• Dwudniowa Pielgrzymka autokarowa do: Lichenia, Niepokalanowa, Gidli i Częstochowy, jest zaplanowana na 17-18 czerwiec. Szczegółowy program podany jest na plakatach, a możliwość zapisu już dziś w zakrystii.

• Zachęcamy do pogłębienia wiedzy religijnej przez lekturę Pisma świętego, wartościowych książek i prasy katolickiej, a wśród nich: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, a także nowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”.

• Niech Maryja, która jest Matką i Królową wszystkich Rodzin, wyprasza u Boga potrzebne łaski na każdy dzień ufnego podążania za Jezusem drogą prawdy i wzajemnej miłości.