• W tym wakacyjnym okresie sam Jezus przypomina nam, że „nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych”. Dziś - we wspomnienie MB Anielskiej - przypada czwarta rocznica śmierci Ks. Kard. Franciszka Macharskiego, dlatego polecajmy go z wdzięcznością Bożemu Miłosierdziu

• We wtorek (4. VIII.) wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

• W środę (5. VIII.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (6. VIII.) święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy świętej o godz. 7 rano odprawianej na Wawelu wyruszy 40 Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Pielgrzymi będą przechodzić przez teren naszej Parafii. Grupa Nowohucka zatrzyma się na pierwszy postój przy naszym kościele, dlatego otoczmy ich życzliwością i modlitwą. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18.00, nabożeństwo oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (7. VIII.) Spowiedź I piątkowa od 6.30 rano i od godz. 16.30 - 18.

• W sobotę (8. VIII.) wspomnienie św. Dominika, kapłana. W tym dniu przypada 11 rocznica śmierci ks. Stanisława Kracika, dlatego polecajmy go Panu Bogu prosząc o Miłosierdzie i wieczną radość.

• Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę oraz przesłane na konto z przeznaczeniem na prace prowadzone w Parafii.

• Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) Msze św. w dni powszednie są odprawiane o godz. 700 i 1800. Możliwość Spowiedzi pół godziny przed Mszą świętą.

• Warto zwrócić uwagę na różne tytuły prasy katolickiej, przeznaczonej dla dzieci, młodzieży i rodzin, by nie zmarnować szansy pogłębienia swej wiary.

• Podczas prywatnej Adoracji z racji I niedzieli miesiąca polecajmy Jezusowi Miłosiernemu nasze osobiste intencje, a także sprawę trzeźwości w naszej Ojczyźnie.