• Zapraszamy na osobną stronę naszej gazety parafialnej.
Kliknij tutaj

http://www.diecezja.pl  A to link do Strony DIECEZJALNEJ

Czwartek  30.11.2017

6.30: O zdrowie i bł. Boże, Opiekę Matki Bożej dla Rodziców i Dzieci Róży Różańcowej pw. Świętych Piotra i  Pawła.

7.00:1. +Bożena Kica gr

7.00: 2. wolna…………………..

18.00:+Elżbieta 22r. śm.

Piątek 1.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1. +Halina Doniec (Od Ryszarda z Rodziną od wujka)

7.00: 2. wolna…………………..

17.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

18.00:+Józef Pawlik

Sobota 2.12.2017

6.30: + Barbara Dudek gr

7.00: + Eugeniusz Wichrowski gr

18.00:1.Wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

2. +W 10 r śm Ignacego i o siłę
w chorobie dla Barbary.

I Niedziela Adwentu 3.12.2017

7.00:+Barbara Dudek gr

8.30:+Zdzisław Kwapień

10.00: Jubileusze Małżeństwa: 1, 5, 10, 20 jubileusz małżeństwa.

11.30:+Eugeniusz Wichrowski gr

13.00:+Ulryk KUHL 7r. śm.

16:00:+Wiktoria i Kazimierz Banach

18.00:+Władysław Rutkowski 1r. śm.

Poniedziałek 4. 12.2017

6.30: + Barbara Dudek gr

7.00: +Stanisława Buszta 24r. śm.

Oraz o zdrowie i bł. Boże i szczęśliwą podróż do Kanady Stanisława i jego Babci.

7.00: 2. wolna…………………..

18.00: 1.+Eugeniusz Wichrowski gr

            2. +Krystyna Ulicka w 1 r śmierci.

Wtorek 5.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

7.00: 2. wolna…………………..

18.00:1. Msza św. zbiorowa za zmarłych

           2. + Marek

Środa  6.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1. +Halina Doniec

(od Ireny i Józefa Spytkowskich)

7.00: 2. wolna…………………..

18.00:  +Eugeniusz Wichrowski gr

Czwartek  7.12.2017

6.30:  +Eugeniusz Wichrowski gr

7.00:1. + Barbara Dudek gr

        2. +Bolesław Stolarski w 26r. śm.

18.00:1. +Stanisława Kłaput

          2. O zdrowie i błog. Boże dla I Róży ŻR

Piątek 8.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1.+ks. Adam Sroka 4 r. śm.

        2. + ks. Adam Sroka i + Felicja Nowak

12.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

18.00: Rezerwacja

Sobota 9.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1.+Eugeniusz Wichrowski gr

        2.+Dorota Bohdanowicz 1r. śm.

18.00:+Marian 16 r śm i zmarłych Rodziców

2 Niedziela Adwentu 10.12.2017

7.00:+Barbara Dudek gr

8.30:+Jan Suchowski 60r. śm.

10.00:+Adam Wolnicki, Janina Wolnicka 10r śm.

11.30:O zdrowie i błogosławieństwo Boże

    dla Oliwii w 10 rocznicę  urodzin

13.00: Chrzty

16:00:1. +Krzysztof Karczewski

           2. +Katarzyna i Stanisław Cholewczuk

18.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

Poniedziałek 11. 12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1.+Jadwiga, Józef Pytlarz (od córki)

         2.+ Stanisław Witkowski, Julia, Jan Mus

18.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

Wtorek 12.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1. +Eugeniusz Wichrowski gr

        2. +Katarzyna i Ireneusz Stawiarscy

18.00:+Franciszek, Józefa, + Tadeusz, Bronisława Pytka

Środa  13.12.2017

6.30:+Barbara Dudek gr

7.00:1.+Eugeniusz Wichrowski gr

         2.+ Stanisław Szlachta w 10 r śm

                      + Jadwiga Giza w 9 r śm.

18.00: +Marian Łodyga 12r. śm.

Czwartek  14.12.2017

6.30:+Barbara Dudek gr

7.00:1. +Eugeniusz Wichrowski gr

7.00: 2. wolna…………………..

18.00:1.+Teresa 9r. śm.

    2.Z okazji 18 rocznicy urodzin Marty Przybylskiej  o zdrowie i błogosławieństwo.

 

Piątek 15.12.2017

6.30:+Barbara Dudek gr

7.00:+Eugeniusz Wichrowski gr

18.00:Za Zmarłe Członkinie Apostolstwa Dobrej Śmierci

Sobota 16.12.2017

6.30:+ Barbara Dudek gr

7.00:1.+Eugeniusz Wichrowski gr

        2.+Józef Kowalik 1r. śm.

18.00:+Edward, Jadwiga Jabłońscy

apel z św. Janem Pawłem II.