Uroczystość Wszystkich Świętych
2015-11-01

W dniu dzisiejszym Msze św. w naszymm kościele przed południem jak w każdą niedzielę. O godz. 16.00 nie będzie Mszy św. Na cmentarzu Msze św. dzisiaj o godz. 12.00 i 14.30 z procesją żałobną po cmentarzu.

Jutro wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych/ Dzień Zaduszny/ Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00.
Wierni, którzy nawiedzą kosciół lub kaplicę publiczną dziś i jutro mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić ojcze nasz i wierzę w Boga, oraz wypełnić inne warunki, jak spowiedź, komunia sw. i modlitwa w intencji Ojca Swiętego. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, który może być ofiarowany zac dusze w czyśćcu cierpiące w dniach od 1-8 listopada
We wtorek wieczorna Msza św. zbiorowa za wypominanych. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. I i II                                                                                                                   I W środę - wspomnienie św. Karola Boromeusza
I czwartek, zmianka różańcowa, po Mszy św. Różaniec                                                                           I piątek, spowiedź o godz. 7.00 i od 16.30 do 18.00                                                                     I sobota , o 17.30 Różaniec, a po Mszy św. adoracja Najświętszego SakramentuW przyszą niedzielę - Dzień Solidarności z chrześcijanami w Syrii. Można też będzie złożyć ofiarę do puszki za prześladowanych chrześcijan w Syrii.
Bóg zapłać za ofiary dzis złożone na dalsze wyposażania naszego kościoła. W minionym tygodniu zostały zamontowane nowe gablotki parafialne.