I Niedziela Adwentu
2015-11-29

Adwent jest przygotowaniem do uroczystości Narodzenia Pańskiego, a równocześnie kieruje nasze serca do oczekiwania jego powtórnego przyjscia na końcu czasów. Jest więc okresem pobożnego i radosnego oczekiwania.

W poniedziałek - święto św. Andrzeja Apostoła.
We wtorek wieczorna Msza św. zbiorowa za wypominanych
I czwartek, zmianka różancowa
I piątek spowiedź o godz. 7.00 i od 16.30 do 18.00
I sobota, o 17.30 Różaniec, a po Mszy św. adoracja Najświetszego Sakramentu. W Adwencie w każdy czwartek o godz. 17.30 odprawiamy Różaniec o trzeźwość, który poprowadzą Róże Różańcowe.
W przyszłą niedziele o godz. 10.00 Msza św. i błogosławieństwo dla małżeństw, które w tym roku obchodzą pierwszą, piątą, dziesiątą i czterdziestą rocznicę ślubu. Zapraszamy.
Ofiary składane w przyszłą niedziele na tacę przeznaczymy na prace w naszym kościele kościele. W ostatnim czasie wyremontowana została kotłownia. Trawaja jeszcze końcowe prace.
Roraty w dni powszednie odprawiamy o godz. 18.00
Siostry Duszy Chrystusowej w tym tygodniu rozpoczną rozprowadzanie opłatków wigilijnych do naszych rodzin. Otrzymane ofiary z tej okazji stanowią jedną z podstawowych form wynagrodzenia za pracę w parafii.