III Niedziela Wielkiego Postu
2016-02-28

Czas Wielkiego Postu jest okresem spojrzenia na swoje osobiste życie i relacji do bliźnich. pomocą mogą być praktyki wielkopostne takie jak Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, rekolekce, osobiste postanowienia. Każdy potrzebuje nawrócenia i miłosierdzia Bożego. Papież Franciszek mówił o sobie: "Również papież jest człowiekiem, który potrzebuje miłosierdzia Bożego".

Dzisiaj ogodz. 17.00 gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym
I czwartek o 17.30 Różaniec o trzeźwość i wyzwolenie z nałogów, zmianka różańcowa
I piątek - św. św. Kazimierza, spowiedź o 7.00 i od 16.30 do 18.00. O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia. Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30, a dla młodzieży i dorosłych o 17.30
I sobota, o 17.30 Różaniec, a po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu
W przyszłą niedziele ofiary składane na tacę przeznaczymy na potrzeby parafii. Obecnie przeprowadzany jest remont kancelarii parafialnej. Chcemy ją nieco powiększyć. Wykonujemy też łatwiejsze wejście ko kancelarii dla osób niepełnosprawnych i starszych.