XVII Niedziela Zwykła

W tym tygodniu:

W poniedziałek - święto św. Jakuba Apostoła
We wtorek - wspomnienie świętych joachima i Anny rodziców NMP
W piątek - wspomnienie św. Marty Ks. kardynał udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych z racjii ŚDM                                                                                                                   Od wtorku rozpoczyna się bezposrednie przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży. w środę Ks. kardynał Stanisław Dziwisz na Błoniach Krakowskich odprawi Mszę św. na rozpoczęcie ŚDM  We wszystkich nabożenstwach, spotkaniach mogą uczestniczyć wszyscy chętni.  nie są potrzebne żadne bilety. Od wtorku w naszej parafii będa przebywać młodzi ludzie, w domach i naszych szkołach. We wtorek, środę, czwartek, piątek, codziennie w naszym kościele od 9.00 do 12.00 będa katwchezy w języku niemieckim. W tych spotkaniach moga uczestniczyć wszyscy chętni.  Wejscia są możliwe dla każdego. Od wtorku na naszym parkingu będą stały autokary. Na parkingu więc mogą być trudności z zaparkowaniem do 2.VIII.
Zapraszamy i zachęcamy także do pieszej pielgrzymki z Krakowa do Częstochowy