XXVI Niedziela Zwykła
2017-10-01

Dzisiaj Różaniec o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00                                                                          W poniedziałek - wspomnienie Swiętych Aniołów Stróżów. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Akcji Katolickiej                            W środę - wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. O godz. 18.00 na Mszy św. spotkanie przygotowujących sie do bierzmowania; kl. VII i kl. I i II gimnazjum                                                                                                                                                        I czwartek - wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Zmianka różańcowa                                                                                     I piatek, spowiedź o godz. 7.00 i od 16.30 do 18.00                                                                                                                 I sobota - wspomnienie NMP Różańcowej. W całej Polsce będzie wielka modlitwa różańcowa. Akcja "Różaniec do granic" wyrazi sie tym, że wzdłuż granic naszej Ojczyzny wierni utworzą swoisty kordon różańcowy. Rozpoczęcie nastąpi o godz. 14.00. Bedzie modlitwa w rodzinach, kościołach. W naszej parafii spotkamy sie o godz. 17.15 na uroczystym Różańcu, modląc sie o pokój w naszej Ojczyźnie i o pokój na całym świecie.