XXXI Niedziela Zwykła
2017-11-05

W tym tygodniu :

W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej
We wtorek o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za wypominanych. O godz. 13.00 bedą zabrane wszystkie przyniesione zużyte urządzenia elektryczne.. pralki, stare telefony, zelazka, pralki i inne urządzenia elektryczne. Prosimy o przyniesienie tych zużytych urządzeń we wtorek przed południem. W ten sposób włączymy się do akcji "Kosciół w potrzebie". Niektóre z tych urządzeń zostaną naprawione, a inne odsprzedane. Zysk z tej akcji zostanie przekazany na misje.
W czwartek - rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
W piątek - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
W sobotę - wspomnienie św. Marcina z Tours. W tym dniu przypada Swięto Niepodległości. W naszej parafii kolejna rocznica poświęcenia /konsekracji/ naszego kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00, 16.00, 18.00
W przyszłą niedziele będzie zbiórka do puszki na ubogich. Ta akcja związana jest z ogłoszonym przez papieża Franciszka Światowego Dnia Ubogich, który będzie 19 listopada. W najbliższą środę na godz. 20.30 zapraszamy studentów
Wypominki roczne w naszej parafii odczytywane są w niedziele: pierwsza część o 8.10; druga o 9.40. Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych odprawiana jest Msza św. w każdym miesiącu w czwarty piątek o godz. 18.00. W I wtorek wieczorna Msza św. zbiorowa  odprawiana jest także za zmarłych.
W gablocie parafialnej znajdują się imiona i nazwiska osób, których wypominamy. Prosimy o sprawdzenie, czy dobrze zostały przepisane i zgosić ewentualne błędy w zakrystii.