V Niedziela Wielkiego Postu
2018-03-18

Rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Program będziemy przypominali na bieżąco. Znajduje się w gablocie parafialnej i na stronie internetowej. Jest też zamieszczony w naszej gazecie "Głos Matki Kościoła".

Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. dzisiaj i w przyszłą niedziele na Gorzkich Żalach można będzie złożyć ofiarę na kwiatki do Bożego Grobu.
W poniedziałek liturgiczna uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień imienin naszego ks. Józefa. Będziemy się modlić w jego intencji
W czwartek o godz. 17.30 Różaniec - o trzeżwość i wyzwolenie z nałogów W piątek o godz. 16.30 droga Krzyzowa dla dzieci, a o 17.30 dla dorosłych i młodzieży
W przyszłą niedziele - Niedziela Palmowa. Poświecenie palm na wszystkich Mszach św. O godz. 11.30 uroczyste poświecenie palm pod Krzyżem Papieskim i w procesji wejdziemy do kościoła. Palmy można będzie nabyć przy wejsciu do koscioła. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie sie spotkanie uczestników pielgrzymki do Włoch, która odbędzie się od 1 do 9 czerwca                                                                                                                                                      Dzisiaj można nabyć "baranki wielkanocne"
Przy ołtarzu znajduje się "krzew" na ktorym umieszczone są pisanki. Można je zabrać by przygotować paczkę dla potrzeujących. Przygotowane paczki bedą odbierane w Wielki Poniedziałek, a wydawane w Wielki Wtorek.