XXXI Niedziela Zwykła

XXXI Niedziela Zwykła /4.XI.2018/

W tym tygodniu:

W poniedziałek, po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej

We wtorek wieczorna Msza św. zbiorowa za wypominanych

W piątek - rocznica poświecenia Bazyliki Laterańskiej

W sobotę - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża

W przyszłą niedzielę przypada Narodowe Święto Niepodległości. Dziękować będziemy za dar wolności i prosić w intencji Ojczyzny. W tym też dniu przypada piąta rocznica uroczystego poświęcenia naszego kościoła, zwanego konsekracją, której dokonał ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.

W przyszłą niedzielę po mszy świętej o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie z Pieśnią Patriotyczną z okazji   100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wieczornica przygotowana przez naszą młodzież i chór parafialny. Zapraszamy.

Jest możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 20 do 27 stycznia 2019. Zapisy i informacje u ks. Janusza.

W gablocie parafialnej znajdują się imiona i nazwiska osób wypominanych w wypominkach rocznych. Prosimy o sprawdzenie czy zostały poprawnie przepisane i prosimy zgłosić ewentualne nieścisłości w zakrystii.

Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na prace w naszej parafii.