VI Niedziela Zwykła
2019-02-17

W najbliższy piątek -święto Katedry św. Piotra Apostoła. W sankuarium św. Jana Pawła II w Krakowie o godz. 17.00 Msza św. z procesją światła

W sobotę - wspomnienie św. Polikarpa, bp i męczennika
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszej parafii jest kilkanaście tytułów katolickich gazet. Warto i należy być na bieżąco z podstwowymi informacjami religijnymi, a zarazem pogłębiać swoją wiarę, poprzez treści religijne. W program duszpasterski włączona jest sprawa trzeźwości. Powstał narodowy program walki z alkoholizmem. W modlitwach częściej będziemy wracać do tej sprawy. Zachęcamy też do osobistej modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i całej Ojczyźnie.