Zgodnie z nowymi wytycznymi Episkopatu Polski i ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego przygotowanie obejmuje kl. 6, kl. 7 kl. 8 i kl. 3 gimnazjalne.
Odpowiedzialnym za przygotowanie do Bierzmowania w parafii jest ks. Józef Litwa.   Zreorganizowana wg nowego programu ulegnie pracaw grupach.Zapraszamy do współpracy wszystkie grupy działające przy parafii i chętnych do konkretnej pomocy przy organizacji warsztatów, rekolekcji, skrutiniów i spotkań z Rodzicami.
Wtajemniczenie dotyczy praktycznego przeżywania sakramentów zwłaszcza Pokuty i Eucharystii i oparte na praktycznym zaangażowaniu młodych ludzi w życie wspólnoty prafialnej. będzie do pobrania przygotowywana aplikacja na telefony z zadaniami i propozycjami pracy nad sobą.

Studentko! Studencie!

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE W CZWARTEK - 23 LISTOPADA 2017. DOLNY KOŚCIÓŁ  "CREATOR":
G. 20 00 MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI
G. 20 30  - MSZA ŚWIETA
G. 21 15 -  SPOTKANIE PRZY HERBACIE. :) /KAWA TEŻ JEST MOŻLIWA/ :)

6 GRUDNIA to mikołajki - środa. WOW Zapraszam.

Zapraszamy Cię na spotkania dla Studentów, które odbywają się w naszej parafii w DRUGĄ środę CZWARTY czwartek o godz.: 20:30 w salce na plebanii.  (terminy mogą ulegć zmianie)

Zapraszamy was drodzy studenci do udziału w Mszach świętych niedzielnych o godzinie 18 00.
Jak będzie to tylko możliwe, to mamy dla Ciebie Słowo Życia i błogosławieństwo.
Pomaga nam w modlitwie Siostra Michalina oraz Grupa Muzyczna - wszyscy profesjonaliści. Spotkania Grupy Muzycznej  odbywają się w czwartki o godz.: 20:00 i w niedziele o godz.: 17:00 w salce parafialnej - pomagają nam w przeżywaniu młodzieżowej liturgii.
Jako kapłani jesteśmy do waszej dyspozycji. Masz pytania, chcesz podzielić się radością, smutkiem. Potrzebujesz duchowej rady - wytarczy podejść.

Pozdrawiamy was i czekamy na was:  ks. Janusz i ks. Józef.