• Od Pielgrzymki Rodzin na Jasną Górę rozpoczyna się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów do poszczególnych diecezji naszej Ojczyzny. Do naszej archidiecezji dotrą w kwietniu przyszłego roku, ale już dziś prośmy o łaskę żywej wiary i autentycznej miłości w każdej wspólnocie małżeńskiej, by także nasze rodziny stawały się prawdziwie „domowym Kościołem”.

• Dziękujemy klerykowi Marcinowi za posługę w naszej Parafii i życzymy Bożej opieki w dalszym przygotowaniu do kapłaństwa.

• We wtorek (26. IX.) wspomnienie św. męczenników Kosmy i Damiana.

• W środę (27. IX.) wspomnienie św. Wincentego à Paulo, kapłana. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (28. IX.) wspomnienie św. Wacława, męczennika. W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich Grzegorza Rysia i Damiana Muskusa, dlatego otoczmy ich naszą modlitwą.

• W piątek (29. IX.) święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Przez ich wstawiennictwo prośmy o potrzebne łaski dla s. Michaliny w dniu jej imienin.

• W sobotę (30. IX.) wspomnienie św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła. W tym dniu odbędzie się Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Łagiewnik. Szczegółowe informacje umieszczone są w Internecie i na plakatach.

• Pielgrzymka do Czernej i Siedlca odbędzie się w sobotę 14 października. Szczegółowe informacje na plakacie, a zapisy w zakrystii.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, w tym: Niedziela, Gość Niedzielny, WPIS, Misyjne Drogi, a także miesięcznik dla dzieci „Staś”.

• Dziękujemy za wszystkie ofiary serca złożone na duszpasterstwo młodzieży w archidiecezji, dekanacie i naszej parafii.

• Niech Maryja – Matka pięknej miłości otacza naszą Ojczyznę, młodzież oraz wszystkie rodziny swoją opieką i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.