• Wraz z Maryją i Józefem podążamy w stronę Betlejem, by wdzięcznym sercem przyjąć Zbawiciela świata. Jezus przychodząc na świat pragnie też znaleźć godne mieszkanie w każdej rodzinie i w naszych sercach.

• Ze względu na wieczór wigilijny nie będzie Mszy świętej o godz. 16 i 18. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczoru wigilijnego poprzez wspólną modlitwę, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa, wzajemne przebaczenie, łamanie się opłatkiem, a także wspólny śpiew kolęd.

• Serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o północy – Pasterkę, podczas której pragniemy powitać przychodzącego do nas Zbawiciela świata. Tradycyjne czuwanie przed Pasterką od godz. 23.30. Składka z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.

• W poniedziałek (25. XII.) radosna uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

• W imieniu obdarowanych oraz Grupy Charytatywnej serdecznie dziękujemy za świąteczne paczki oraz zakupione świece Caritas, by przyjść z pomocą tym, którzy Bożego i ludzkiego wsparcia najbardziej potrzebują.

• Wśród prasy katolickiej jest także podwójny numer Gościa Niedzielnego w cenie 15 zł, miesięcznik dla dzieci „Staś” oraz najnowszy numer „Głosu Matki Kościoła” w pięknej szacie graficznej.

• Dziękujemy za złożone Deklaracje przyjęcia wizyty duszpasterskiej, które bardzo nam pomogą w tegorocznej kolędzie. Gdyby ktoś nie zdążył tego uczynić, to przy obrazie Jezusa Miłosiernego jest jeszcze specjalna skrzynka, do której można złożyć swoją deklarację. Harmonogram kolędy jest na folderach, które są do zabrania pod chórem, w internecie oraz w gablocie parafialnej.

• Niech Boże błogosławieństwo napełni nasze serca ufnością i pokojem!