• Dzisiejsza liturgia przypomina nam, że „Jezus wziął na siebie nasze słabości i dźwigał nasze choroby”. Czyni to nieustannie, dlatego podczas Eucharystii w Jego Sercu składamy wszystkie radości i troski naszych serc.

• W poniedziałek (5. II.) wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla klasy 7 na Mszy świętej o godz. 18. Po Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.

• We wtorek (6. II.) wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy. Spotkanie przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla klasy 8 na Mszy świętej o godz. 18.

• W środę (7. II.) na Mszy świętej o godz. 18 poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej.

• W czwartek (8. II.) wspomnienie św. Józefiny Bakhity, dziewicy.

• W sobotę (10. II.) wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. W tym dniu odbędzie się Diecezjalny Dzień Chorego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach o godz. 12.

• Podczas ferii w dniu 13 lutego (wtorek) planowany jest wyjazd lektorów, ministrantów, scholki, oazy… na narty do Rokicin. Zapisy w zakrystii.

• Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na tacę, w kopertach oraz na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii. Niech Bóg wynagrodzi hojność Waszych serc.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma Świętego, książek religijnych oraz prasy katolickiej. Wśród dostępnej prasy jest też nowy numer „Stasia”.

• Niech chwila Adoracji Najświętszego Sakramentu i wstawiennictwo Matki Kościoła pomoże nam na co dzień podążać drogami prawdy oraz wzajemnej miłości.