• Rozpoczynający się Tydzień Biblijny jest dla nas ważnym przypomnieniem, że słowo Dobrej Nowiny powinno być naszym codziennym pokarmem. Dlatego w aklamacji przed Ewangelią pojawia się ufna prośba: Panie, Jezu, daj nam zrozumieć Pisma, niech pała nasze serce, gdy do nas mówisz.

• W poniedziałek (15. IV.) modlitwa Apostolatu Dobrej Śmierci od godz. 17.30.

• W środę (17. IV.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (19. III.) z racji III piątku miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej o godz. 18.

• W sobotę (20. IV.) po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Kościoła oraz Apel z Janem Pawłem II.

• Trwa w naszej Archidiecezji Kongres Eucharystyczny, dlatego pod chórem są jeszcze do zabrania małe książeczki pt. JESTEM Z WAMI, które mogą nam przybliżyć tajemnicę Eucharystii. Na zakończenie Kongresu odbędzie się w krakowskich Łagiewnikach w dniu 15 czerwca uroczystość beatyfikacji męczennika komunizmu - ks. Michała Rapacza. Osoby pragnące wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu proszone są o wpisanie się na listę na stoliku pod chórem.

• Zgodnie z zapowiedzią dziś przed błogosławieństwem Siostra Symeona pochodząca z Kamerunu przybliży nam posługę Sióstr Duszy Chrystusowej, które podejmują od wielu już lat pracę misyjną w tym kraju. Ofiarą do puszek będziemy mieli okazję wesprzeć to piękne dzieło ewangelizacji.

• Niech tegoroczny Tydzień Biblijny pomaga nam odkryć na kartach Ewangelii niezawodne źródło Bożej mądrości i nadziei!